Taki mój mały wywód z przesłaniem ;)
Blog o wszelkich aktywnościach outdoorowych. O przyrodzie, bushcrafcie i survivalu. O fotografii słów kilka, a ujęć jak najwięcej! Relacje, recenzje, testy, spotkania, szkolenia. Zapraszamy do lektury!
Thanks a lot for the demonstration in such a proper manner. Unfortunately, there are a couple of unclear things I would be lad to clarify with you!
OdpowiedzUsuń