Czy obecnie warto iść do lasu? Czy można iść? Jak to zrobić by było bezpiecznie?
O tym w dzisiejszym filmie ;)
O tym w dzisiejszym filmie ;)
Blog o wszelkich aktywnościach outdoorowych. O przyrodzie, bushcrafcie i survivalu. O fotografii słów kilka, a ujęć jak najwięcej! Relacje, recenzje, testy, spotkania, szkolenia. Zapraszamy do lektury!
Komentarze
Prześlij komentarz