Blog o wszelkich aktywnościach outdoorowych. O przyrodzie, bushcrafcie i survivalu. O fotografii słów kilka, a ujęć jak najwięcej! Relacje, recenzje, testy, spotkania, szkolenia. Zapraszamy do lektury!
Blog o wszelkich aktywnościach outdoorowych. O przyrodzie, bushcrafcie i survivalu. O fotografii słów kilka, a ujęć jak najwięcej! Relacje, recenzje, testy, spotkania, szkolenia. Zapraszamy do lektury!
Czasem już tak jest, że jak ktoś mnie poprosi o szkolenie, wypad, warsztaty itd to zorganizuję coś. No i tak też zorganizowałem mały wieczór kawalerski z klimatem survivalowo outdoorowym. Było ognisko, jedzenie, noże, hamaki itd. :)
Wiec łapcie trochę fotek :)
Zależy co kto lubi. Mój mąż woli imprezy, dlatego wieczór kawalerski miał w tym klubie: neworleans.pl/wieczor-kawalerski-w-warszawie Wybawił się tak, jak nigdy dotąd.
OdpowiedzUsuńW tym temacie można też zorganizować wieczór kawalerski z rzucaniem siekierą. Polecam.
OdpowiedzUsuń