Niedługo relacja a na razie filmik z II etapu projektu INTO THE WILD-Polska.
Blog o wszelkich aktywnościach outdoorowych. O przyrodzie, bushcrafcie i survivalu. O fotografii słów kilka, a ujęć jak najwięcej! Relacje, recenzje, testy, spotkania, szkolenia. Zapraszamy do lektury!
Komentarze
Prześlij komentarz