I oto jest filmik ze zlotu SURVIVAL MANIA :)
Chyba najlepsze zaczyna się tak +/- od 1.30 ;) zapraszam do oglądania
Chyba najlepsze zaczyna się tak +/- od 1.30 ;) zapraszam do oglądania
Blog o wszelkich aktywnościach outdoorowych. O przyrodzie, bushcrafcie i survivalu. O fotografii słów kilka, a ujęć jak najwięcej! Relacje, recenzje, testy, spotkania, szkolenia. Zapraszamy do lektury!
Co ten typ robi tym językiem na tej macie? Coś je, pije?
OdpowiedzUsuń