Tu trochę fotek z festiwalu i mojego wykładu-a już niedługo relacja. Super atmosfera,super ludzie czyli nic dodać nic ująć :)
więcej zdjęć:
https://plus.google.com/photos/100320200907137124188/albums/6074452481800589905?banner=pwa
więcej zdjęć:
https://plus.google.com/photos/100320200907137124188/albums/6074452481800589905?banner=pwa
Komentarze
Prześlij komentarz